top fight logo export web
jorge masvidal zazemi rvacka

Je směšný, že se Masvidal chtěl rvát s Colbym po zápase, jako by na to neměl 25 minut, rýpl si Askren

Ben Askren není moc velkým fanouškem Jorgeho Masvidala, který se údajně po zápase s Colbym choval jako blbec.

Abychom byli kompletně v obraze, musíme si připomenout, co se stalo během hlavního zápasu turnaje UFC 272.

Colby Covington do puntíku naplnil papírové předpoklady a kromě jednoho chvilkového výpadku ve čtvrtém kole předvedl pětadvacetiminutovou demolici, kterou okořenil zcela jednoznačnou výhrou na body.

Masvidala šlechtí to, že se i skrze neustálému tlaku soupeře nevzdal, ale zase mu je vyčítáno, že se od něho čekal daleko lepší výkon.

Když bylo po zápase, oba borci si pochopitelně kvůli zlé krvi nepodali ani ruce, ale Masvidal opět začal mluvit cosi o tom, jak chce s Covingtonem v boji pokračovat a že mu chce rozbít držku… V tento moment se mnoho lidí, co si této reakci povšimli, zarazilo. Například takový Ben Askren si neodpustil komentář.

„Ty vole! Tak ty jsi měl teď pětadvacet minut na to, aby ses s Colbym rval, ale vůbec nic jsi proti němu neudělal! A pak po zápase budeš hovořit o tom, jak ho chceš zmlátit?“ rýpnul si a zároveň se Jorgemu posmíval.

„Jaký má smysl něco takového vůbec říkat? Měls pět kol. Dvacet pět minut, během kterých sis s Colbym mohl dělat, co jen jsi chtěl… Dobře tedy, nemohl jsi kousat, píchat ho do očí apod., protože tu máme nějaká pravidla, ale v podstatě jsi měl šanci s ním bojovat podle svých not. Tak proč jsi toho nevyužil v době fightu?

Opravdu mě zaráží, jak si můžeš po té demolici stále ještě otevírat hubu a naznačovat tak, že chceš dostat ještě větší bídu. Tohle je vážně směšný…,“ vytýkal mu Askren.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.