top fight logo export web
Daniel_Cormier6

Je třeba upravit priority, titul musí být pro každého přednější jak peníze, naléhá Cormier

MMA se možná těší stále větší oblibě, ale čím dál více zápasníků začíná upřednostňovat zápasy o peníze jak zápasy o titul.

Nemusíme chodit ani nikam daleko a ukažme si třeba na takového Dustina Poiriera. Ten měl na výběr, zdali bude bojovat o pás lehké váhy, anebo o čest (o peníze) s Conorem McGregorem. Samozřejmě, že vyhrála trilogie, o níž Dustin nakonec řekl, že je pro něho Conor daleko větší soupeř jak nynější šampion.

Tento případ ovšem není jediný, už několik borců čas od času namátkou zkouší vyzvat bratry Diazy, jen aby si v duelu s nimi přivydělali. Tomuto smýšlení je však podle Daniela Cormiera potřeba učinit přítrž.

„Co se stalo té nejvíce důležité věci v bojových sportech?“ táže se DC. „Nebyly snad vždy tituly na prvním místě? Není snad nejvíce podstatný mistrovský pás? Já si třeba pokaždé nejvíce užil, když mi Dana White připínal pás. Nemohl jsem si v rámci tohoto sportu představit lepší pocit.“

Priority se ovšem změnily. „Všichni mají rádi peníze, i já, to nepopírám, ale kdybych byl na místě Dustina Poiriera či Maxe Hollowaye, nedokázal bych odmítnout boj o titul. Však to je významný okamžik, je to pocta pro vás i váš odkaz. Pochybuju, že by takovému Dustinovi vynesl boj o titul o dost méně peněz jak boj s McGregorem. Tyto priority by se měly upravit,“ naléhá Cormier.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.