top fight logo export web
Oliveira Makhachev

Jediný soupeř, co Makhacheva porazil, vysvětluje, proč Oliveira vyhraje

Islam Makhachev na rozdíl od svého mentora Khabiba Nurmagomedova ve své kariéře není neomylný. Před sedmi lety jej porazil Adriano Martins.

Pokud bychom oba ruské bojovníky měli porovnat, spousta lidí vám řekne, že je Islam ve svých fightech více otevřený. Kontrolu na zemi mají oba borci precizní, ale co se výměn v postoji týče, nebojí se Islam chodit do několika přestřelek.

Právě na toto „sebevědomí“ před sedmi lety doplatil. Trochu se otevřel, pokusil se o výpad, ale naopak sám inkasoval pecku na bradu z kontru. Pojistky se rázem vypnuly a Adriano Martins slavil výhru.

Tentýž člověk nyní předpovídá, jak se v rámci lehké váhy UFC vyvine titulová bitva. Makhachev se od své prohry nese na vlně deseti výher v řadě, ale bohužel ještě nečelil elitě. Tuto skutečnost sice všichni dokola opakují, ale nemůžeme to mít nikomu za zlé. Zkušenosti proti top soupeřům jsou nenahraditelné.

Oliveira Makhachev
Oliveira & Makhachev

Oliveira porazí Makhacheva na KO nebo submisi

„Islam Makhachev se od té prohry se mnou dost posunul. Přijde mi chytřejší, atletičtější a tu zem má skvělou, ale bohužel si nemohu pomoct, zdá se mi, že v tom postoji stále zaostává,“ myslí si Adriano Martins, Islamův jediný přemožitel.

„Charlese favorizuji hlavně proto, že se rval s elitou pérové i lehké váhy. Bojoval s mnoha těžkými soupeři a zkušenosti, které nabral, jsou nenahraditelné. Je to velmi nebezpečný bojovník a za sebe bych řekl i momentálně nejlepší v lehké váze.

Podle mě si půjde pro KO, co to bude možné. Islam bude sázet pouze na jednu kartu, ale Charles má tolik zbraní, s jakými tento fight může vyhrát. Nečekám, že to dojde na body, Charles vyhraje na KO nebo submisi. Na to bych si i vsadil,“ uzavřel Martins pro MMA Fighting.

K duelu mezi Makhachevem a Oliveirou dojde 22. října na turnaji UFC 280 v Abú Dhabí. Součástí hlavní karty jsou i Aljamain Sterling s TJ Dillashawem či Petr Yan se Seanem O’Malleym.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!