top fight logo export web
TJ Dillashaw

Jednou jedinkrát jsem se dopustil přestupku a do konce života za to budu pykat, mrzí Dillashawa

TJ Dillashaw ví, že bude v rámci bantamové váhy novým titulovým vyzývatelem, ale ani případný zisk pásu nesmaže tu ostudu, které se dopustil před třemi lety.

Psal se tehdy leden roku 2019, když se TJ Dillashaw jako král bantamu vydal o kategorii níže, kde se rozhodl vyzvat tehdejšího vládce muší váhy Henryho Cejuda.

K překvapení všech tento zápas netrval ani jednu celou minutu. Cejudovi se povedlo trefit dobře mířený high kick, jenž doprovodila salva úderů a rozhodčí zápas ukončil na technické KO.

TJ namítal, bouřil se, že rozhodně v žádném nebezpečí nebyl, ale verdikt rozhodčího nelze vzít zpět. A stejně tak nelze vzít zpět ani to, co následovalo, když se objevily výsledky antidopingových testů.

Dillashaw byl pozitivně testován na Erythropoietin, jenž v těle zvyšuje tvorbu červených krvinek, což následně vede ke zvýšení fyzické výkonnosti.

Takový Cody Garbrandt říkal, že na EPU Dillashaw ujíždí už řadu let, bývalý šampion se ale bránil, že se tak stalo pouze jednou jedinkrát – protože nebyl schopen splnit hmotnostní limit muší váhy. A dodnes toho hrozně lituje.

„Vzal jsem si lék na chudokrevnost zvaný Procrit, kde je hlavní složkou přípravku Erythropoietin (EPO). To pomáhá obnovovat krevní buňky,“ vypovídal TJ, jehož přestupek komise odměnila dvouletým zákazem činnosti.

„Udělal jsem chybu. Prodal jsem svou duši ďáblu. Nechtěl jsem se ráno probudit a trénovat. Musel jsem zhubnout větší váhu a nechtěl jsem chodit do posilovny, nechtěl jsem běhat a nechtěl jsem dělat to, co jsem musel udělat. Teď mě za to lidé odsuzují a já je plně chápu. Nechci, abyste si mysleli, že všechny mé úspěchy jsou výsledkem podvodu. Skutečně se to stalo jenom jednou jedinkrát,“ kál se.

„Chápu tu zlobu, která se teď na mě valí. Udělal jsem chybu a do konce života za ni budu pykat. Chci se ovšem znova pokusit vyhrát pás a opět ukázat všem lidem, že dovedu makat i jako čistý zápasník,“ sdělil Dillashaw během backstage rozhovoru na víkendovém turnaji UFC 273.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!