top fight logo export web
Joanna Jedrzejczyk se vraci do UFC a chce titul

Jedrzejczyk: Myslete si o mně, že jsem šílená, ale chci se opět stát šampionkou

Joanna Jedrzejczyk v sobě v posledních dnech opět probudila pověstného bojového ducha a ten ji žene až k mistrovským příčkám.

Není to první případ, co bojovník či bojovnice uvažuje o návratu z důchodu. Většina bijců se pod náporem okamžiku rozhodne, že pověsí rukavice na hřebík, jenže pak se v nich pocity rozleží a oni začnou cítit svrbění, které jim napovídá, že ještě nepřišla jejich chvíle.

Téže věc nastala i u bývalé šampionky Joanny Jedrzejczyk, která ve svých posledních zápasech příliš výher nenasbírala. Nejvíce jí zlomila porážka via KO s Weili Zhang, na což polská válečnice zareagovala vhozením rukavic do oktagonu.

Uběhlo několik týdnů, Joanna se objevila na pár turnajích UFC, nechala se pohltit tou bojovou atmosférou a rázem zde máme nového člověka. Takového, který je opět plný elánu, odhodlání a touží se bít o ty největší příčky.

„Najednou se cítím tak mladá!“ uváděla pětatřicetiletá zápasnice původem z Olštýna. „Mám v sobě ještě spoustu nevyužité energie, kterou bych ráda někde promítla. Nejlépe opět v oktagonu UFC,“ řekla v interview pro BT Sport.

„Myslete si o mně, že jsem šílená, ale chci se opět stát šampionkou… Nechci být členkou Síně slávy, nechci být starou ženskou v důchodu, chci být šampionkou… Snad pro mě má UFC stále připravené místečko. Měla bych mít smlouvu ještě na pět zápasů, tak uvidíme, co se pro mě chystá,“ navnadila dalším návratem.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!