top fight logo export web
520bae37ede4cd5685cd68e198b60493abbed04e

Jedrzejczyk vyjádřila podporu Usmanovi, Covington ji za to přirovnal ke Glumovi z Pána prstenů

Známá UFC zápasnice Joanna Jedrzejczyk možná sdílí s Colbym Covingtonem stejný tým, ale v blížící se titulové bitvě (proti Kamaru Usmanovi) mu rozhodně fandit nebude.

„Nikdy nepřeju žádnému zápasníkovi žádné zranění, ale tady pevně doufám, že Kamaru nakope Colbymu prdel,“ pravila prostřednictvím BJPenn.com svérázná bojovnice.

Colby a Joanna přitom byli v minulosti přátelé, spousta lidí si to o nich myslí dodnes, nicméně opak je bohužel pravdou.

„Colby není žádný můj přítel, Colby je něco, co se ani nedá pojmenovat, chová se prostě divně. Vím, že bych měla podporovat lidi z vlastního týmu, ale v tomto případě to opravdu nejde,“ svěřovala se.

„Snaží se tvářit jako McGregor. Vystupuje se snahou, že mu lidé uvěří, že je slavný, že řídí luxusní auta, že je zván na večírky, že je to tvrdý dříč, ale já mu nic z toho nežeru,“ poukazovala na Covingtonovo místy opravdu podivné chování

Jakmile se daná zpověď dostala až ke Covingtonovi, bylo jasné, že nenechá nit suchou.

„Nerozumím tomu, proč je tak naštvaná. Vždy jsem se snažil být jejím přítelem, ačkoliv vypadá jako Glum z Pána prstenů,“ navázal se do jejího vzhledu. Následně se jeho pojmenování chytili i fanoušci na bojových fórech, což by se Joanny mohlo dotknout, a je tedy možné, že tato internetová válka ještě bude pokračovat.  

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!