top fight logo export web
Děsivé St.Pierrovo proroctví! Má snad opravdu Francis Ngannou strach?

„Jeho zápasy si vskutku užívám!“ – GSP odhalil, jakého UFC bojovníka teď nejraději sleduje

Doba jde kupředu a i Georges St.Pierre se nechává unést na vlně, kterou určuje nová generace fighterů.

Mezi nejperspektivnější atlety nové generace nepochybně patří Khamzat Chimaev a Paddy Pimblett. Oba dva dokázali neuvěřitelným způsobem strhnout pozornost na svou stranu, takže uchvátili nejen MMA fanoušky, ale i bývalé zápasníky.

Georges St.Pierre je zejména druhým zmíněným hráčem na poli hvězdného UFC natolik unesen, že mu musel vzdát náležitý hold.

„Paddy Pimblett je rozhodně ten nejzábavnější fighter současnosti. Jeho zápasy si teď vskutku užívám asi nejraději. V jeho podání je to zatraceně zábavná a pekelná jízda. Těším se na její další pokračování!“ uvedl GSP.

Pimblett přitom ještě nikomu pořádnému v rámci UFC nečelil, ale zato dokázal vždy omámit publikum nějakým hvězdným výkonem, který byl okořeněn o ukončení v prvním kole.

Teď navíc sám Paddy hlásí, že je slávou pomalu na úrovni Conora McGregora a co nevidět ho i překoná. A až se tak stane, tak údajně vezme celé UFC do svého rodného Liverpoolu, kde se pokusí vyprodat celý Anfield stadion.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.