top fight logo export web
aldo munhoz

Ještě jedna výhra a jdu o titul, věří Aldo. Predikuje, kdo ovládne bitvu Sterling vs. Dillashaw

Ještě jedna výhra a José Aldo se opět může dostat k titulovým příčkám. Střetl by se s Aljamainem Sterlingem, anebo TJ Dillashawem?

Turnaj UFC 278, který se koná tento víkend, nám odpoví na první část této hádanky. José Aldo v bantamové váze chytil druhý dech a momentálně se nese na vlně tří výher v řadě. Všechny přišly sice až na body, všechny ale zároveň byly jednoznačné.

Momentálně bude na brazilského veterána čekat náročná zkouška v podobě Meraba Dvalishviliho. Ten se v UFC nese na vlně sedmi výher a rovněž si dává vysoké cíle. Dle bookmakerů je v této bitvě dokonce papírovým favoritem, což jen potvrzuje, že na Josého nečeká nic snadného. Proto by také měl být za případnou výhru oceněn.

„Skutečně věřím tomu, že je tohle fight o pozici nového titulového vyzývatele. Tohle bude naprostá válka, kterou lidé chtějí vidět. O hodně věcech rozhodne. Pokud ji vyhraji, a že do ní dám stoprocentně všechno, pak pro mě má smysl jedině zápas o titul,“ uvedl Aldo na předzápasové tiskové konferenci.

Druhá část hádanky bude zodpovězena až 22. října. To se koná turnaj UFC 280, na němž bude Aljamain Sterling obhajovat svůj pás proti bývalému šampionovi TJ Dillashawovi. Jak Aldo tipuje tento duel?

„Pokud si mám vybrat, tak říkám Alja. Podle mě obhájí, protože mi přijde, že Dillashaw svůj lesk už ztratil. Čas ho dohnal, již není tak silný, rychlý a co jsem měl možnost vidět na duelu se Sandhagenem, tak inkasuje i příliš mnoho ran. Výhoda je nepochybně na straně Sterlinga,“ předpověděl Aldo.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!