top fight logo export web
2c42857d3166e32a92b1e33530ed7a40b643315c

Jestli Conor dostane odvetu s Khabibem dřív než já, pak tu něco silně smrdí, tuší AI Iaquinta

Výhra nad ambiciózním Kevinem Lee ho sice vystřelila v žebříčku opět nahoru, avšak stále nemá tu jistotu, že by byl k titulové bitvě blíže než navrátilec Conor.

Co nám tedy říká současná konstelace hvězd? Al Iaquinta přijal prakticky na poslední chvíli nabídku UFC o souboj s Khabibem a svou bitvu s ním zvládl „nadmíru“ dobře, že mu podlehl až na body. Z této porážky se stihl vzpamatovat výhrou nad Kevinem Lee, což byl další velký aspirant na titulovou výzvu.

Oproti tomu Conor McGregor začátkem října nestačil na Khabiba a okamžitě zažádal o odvetu. Vedení organizace mu tedy sdělilo, že by to bylo nespravedlivé předbíhat frontu, a proto mu řeklo, aby se nejprve utkal s někým dalším v pořadí a teprve potom přišel se svou prosbou znovu. 

AI Iaquinta chce odvetu s Conorem McGregorem

Právě v tento moment nastává komplikace. Pokud by měl Conor dostat odvetu dříve než Iaquinta, kde by pak byla spravedlnost? „Naprosto žádná,“ netajil se ničím jedenatřicetiletý Američan, jenž by nechápal, proč by měl někdo tímto způsobem přeskakovat žebříček. 

A jeho zloba jenom eskalovala. „Jestli tenhle blbeček dostane odvetu dříve než já, pak tu něco dost silně smrdí. Podívejte se na to, odklepal jako kuře. Celý svět viděl, jak si ho Khabib podal. A na tenhle výkon jako měl více než tři měsíce přípravy? Jak směšné,“ poukazoval. 

On sám nastoupil sice jako záskok chvíli před zápasem, zato svou šanci živil až do poslední sekundy posledního kola. „Kdybych měl tolik času, co McGregor, nabudil bych se k lepšímu výkonu. Věřím tomu, že jsem schopný porazit kohokoliv v této divizi,“ prorokoval s jistou mírou nadsázky. 

Pokud se to UFC nelíbí, navrhuje jim i řešení. „Já jsem ten, kdo je před Conorem, a já jsem tedy i ten, koho musí porazit, chce-li si vyšlapat cestičku zpátky k šampionovi. Je to pro něho možná kruté přijmout, ale tohle je čirá pravda. Musí si uvědomit, že už tu není jedinou hvězdou,“ doplňuje.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!