Top-Fight.cz - bojové sporty
jiri prochazka motivace

Jiří Procházka chce šlápnout na plyn a bojovat jako opravdový král divize!

Nejúspěšnější český MMA zápasník Jiří Procházka se vrátil domů z Abú Dhabí, kde byl oficiálním náhradníkem pro titulový zápas UFC mezi Teixeirou a Blachowiczem. A i když se do klece nakonec nedostal, nasál tamější atmosféru a výlet si užil.

Procházka se v současné době připravuje na titulový souboj s Gloverem Teixeirou, který se stal po triumfu nad Blachowiczem novým králem polotěžké váhy. Jak sám potvrdil, týden v Abú Dhabí si Jirka užil. Měl dostatek času na tréninky a analýzu jednotlivých zápasů. Nasbíral tam spoustu poznatků a nových zážitků. Navíc přiznal, že se mu změnil pohled na nového šampiona Teixeiru a rád by jeho výkon ještě hlouběji zanalyzoval.

“Já to teď chci posunout. Úplně jinak smýšlet o boji a začít jinak fungovat. Musím odstranit veškeré pochybnosti a věci, které se dělají navíc. Dát si do hlavy rozvrh, ten plnit a vybičovat se k maximálním výkonům. Chci zápasit tak, aby to bylo přímý a jednoznačný, hodno šampiona, krále divize. Těším se na to,” prozradil Procházka.

Po skončení titulové bitvy se Jirka s novým šampionem setkal, pochválil jeho výkon a ujistil ho, že bude na vzájemný souboj připraven. Zápas sice musí ještě oficiálně potvrdit prezident UFC Dana White, ale dá se předpokládat, že do tohoto mega fightu vidle nehodí.

A kdy zápas bude? Teixeira se nechal ihned po souboji slyšet, že chce s Jirkou zápasit v květnu, protože se teď musí dát dohromady. Tak se nechme překvapit, jak dlouho bude trvat, než dostanou oba borci od prezidenta UFC požehnání.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Jiří Procházka chce šlápnout na plyn a bojovat jako opravdový král divize!