top fight logo export web
Jiri Prochazka hodnoti hlavni duel UFC 281

Jiří Procházka hodnotí zápas Adesanya vs. Pereira: Štěstí stálo při vyzývateli

Jiří Procházka je zaskočený výsledkem hlavního zápasu turnaje UFC 281 v New Yorku.

Český šampion stál na straně nigerijského šampiona, fandil mu a přál mu výhru. Nakonec však jen sklopil hlavu a musel přiznat, že se opět prokázalo, jak jsou bojové sporty nevyzpytatelné.

Všichni tři bodoví sudí se pro jednou shodli. Adesanya vedl před vstupem do pátého kola 3:1 na body. Finální fázi mu stačilo si z toho taktického hlediska pouze pohlídat. To ovšem nedokázal.

Alex Pereira nejprve vykryl soupeřův low kick, po kterém se Adesanya sám zranil. Následně přišla na řadu sekvence úderů v postoji, kdy brazilský vyzývatel trefoval velmi přesně. KO v podstatě viselo ve vzduchu, Stylebender se už ani nebránil, a proto se rozhodčí rozhodl celou akci zastavit.

Procházka: Adesanya předvedl mistrovský výkon

I navzdory prohře byl český samuraj výkonem bývalého šampiona střední váhy uchvácen.

„Ze strany Adesanyi se jednalo o mistrovské dílo do doby, než se něco v zápase změnilo,“ řekl Procházka pro deník Sport.

„Nevím, co to bylo, ve čtvrtém a pátém kole, ale nutilo ho to svazovat akci. A Pereira to potom využil, aby ho vypnul. Ale do té doby šlo od Adesanyi o chirurgickou práci. Při Pereirovi zkrátka stálo štěstíčko. Hodně,“ vyhodnotil.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!