top fight logo export web
jiri prochazka odveta dalsi zapas

Jiří Procházka: Kodex samuraje jsem neporušil. Blachowicz mele blbosti

O zápas s Procházkou se hlásí celá řada bojovníků. Jedním z nich je i Jan Blachowicz, který českého borce označil za sraba, co porušil kodex samuraje.

Český šampion vládnoucí polotěžké váze UFC si pro svůj další boj vybral odvetu s Gloverem Teixeirou. Mnohé fanoušky tím potěšil, jiné naopak zklamal. A zklamal především polského bojovníka Jana Blachowicze, který se těšil na tzv. „Boj o Evropu“.

„Pokud mě Jirka jednou označil za největší výzvu a pak mi nečelil, tak se mě zřejmě bojí. To je ale věc, kterou si musí vyřešit on sám. On tím porušil svůj kodex samuraje a mě svým rozhodnutím vážně zklamal,“ uvedl polský veterán.

„Co to mele za hlouposti?“ odvětil Procházka. Že jsem upřednostnil Glovera, ještě neznamená, že jsem tím porušil nějaký kodex. V nejdůležitějším zápase kariéry jsem ukázal skoro nejhorší výkon,“ vysvětloval, proč dal druhou šanci brazilskému veteránovi.

„Každý cítí, kde je pravda, ti borci občas říkají nesmysly. Moc se vás snaží dotknout a vybudit ve vás nějaké emoce,“ pochopil, oč se snažil i sám Blachowicz, když Jirku začal veřejně urážet.

jiri prochazka smich mma titul

Jiří Procházka i nadále tedy počítá s tím, že jeho příštím soupeřem bude Glover Teixeira. Oficiálně to potvrzeno zatím nebylo, a tak zde existuje prostor pro jisté spekulace, že by se cokoliv ještě mohlo změnit. Takový Anthony Smith například řekl, že UFC čeká na to, jak se vyvine jeho souboj s Magomedem Ankalaevem.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.