top fight logo export web
Jiri Prochazka uz je v Las Vegas a pripravuje se na odvetu v UFC

Jiří Procházka po příletu do USA. Co řekl o Teixeirovi a kdo bude další vyzývatel?

Jiří Procházka opět ukázal, jaký je pokorný bojovník. Přiznal, že jeho výkon v odvetě musí být lepší, a pokud uspěje, tak i ví, kdo bude jeho další vyzývatel.

Český samuraj již s předstihem odletěl do USA, aby se postupně aklimatizoval na nové prostředí. Jelikož do turnaje UFC 282 chybí prakticky měsíc, má Jirka ještě trochu času na přípravu. Jejím cílem je dopilovat vše, v čem během prvního zápasu s Gloverem Teixeirou tápal.

„Vím, že dokážu předvést mnohem lepší výkon. Všichni viděli ten fight a všichni vědí, že jsem v postoji lepší. A já osobně vím, že jsem o dost lepší i v jiu jitsu a wrestlingu, než jak jsem ukázal v prvním zápase,“ rozhovořil se Procházka pro newyorská media.

„Naposledy jsem ukázal tak 20 % z mých schopností. Proto jsem přijal odvetu, abych to napravil a vydal ze sebe naprosté maximum,“ osvětlil.

Co očekává od svého starého oponenta? „Předpokládám, že Teixeira nyní bude jiný. V jeho strategii a plánech se určitě něco změní, protože když něco děláte a nevychází to a budete to dělat dál, tak je to cesta do pekla. Mám nějakou představu, s čím by na mě mohl vyrukovat, ale ve výsledku je to přesně tak, jak říkal Mike Tyson – když člověk dostane bombu, jeho plány se rozsypou.“

Bude dalším titulovým vyzývatelem vítěz souboje Blachowicz – Ankalaev? „Asi ano, dává to smysl. Myslím si, že jeden z nich to bude, ale mně osobně na tom nezáleží. Ať vyhraje ten lepší.“

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!