top fight logo export web
jiri prochazka odveta dalsi zapas

Jiří Procházka předvídá, jak dopadne titulová odveta Adesanya vs. Pereira

Málokdy se vidí, aby dva soupeři mezi sebou měli čtyři zápasy, přesto nám to souhra událostí nyní zaručí.

Israel Adesanya byl v rámci střední váhy až do minulého víkendu naprosto bezchybným borcem, který si během titulových obhajob poradil s takovými jmény, jako jsou Yoel Romero, Paulo Costa, Jared Cannonier, Marvin Vettori, ale dokonce i Robert Whittaker. Jediný, na koho nevyzrál, byl Alex Pereira.

Pereira si kupodivu z hlediska vzájemného měření sil zápasy s Adesanyou užívá. Dvakrát jej porazil v kickboxu, jednou v MMA a teď dostane s největší pravděpodobností další šanci to zopakovat. Podaří se mu to i počtvrté?

„Vzhledem k tomu, že jsou Alex i Israel špičkoví bojovníci, může se stát všechno. Přesto si však osobně myslím, že se Adesanya opět stane šampionem,“ řekl Procházka v zámoří reportérovi Schmovi.

„U žádných jiných šampionů jsem nikdy neviděl tak precizní práci, jakou předváděl Adesanya celá čtyři kola v duelu proti Pereirovi. Bylo to naprosto úchvatné. Lidé mohou mít vlastní názor, ale podle mě to bylo úžasné,“ pěl na bývalého šampiona chválu.

„Fandil jsem mu, aby to dotáhl do úspěšného konce, ale v pátém kole se nějak špatně zranil, možná si zlomil nohu a pak Alex přebral otěže. Věřím však, že se Adesanya probere a titul si vezme zpátky,“ předpověděl český samuraj Jiří Procházka.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!