top fight logo export web
prochazka uder trefa

Jiří Procházka prozradil, čím ho Glover nejvíce překvapil

Před bojem Jiří Procházka říkal, že je připravený na vše, dokonce i průběh zápasu ho nijak nezaskočil, ale s čím nepočítal, to se předem na tréninku nedá natrénovat.

Pravý šampion se nesmí nechat jen tak zlomit, což Glover potvrdil naprosto dokonale. Opět je potřeba zmínit jeho věk (42 let), který v titulovém boji proti hladovému českému samurajovi nehrál příliš velkou roli.

Jirka i jeho trenéři už před bojem konstatovali, že jsou připraveni na vše. Věděli, jak moc je jejich soupeř dobrý na zemi. Věděli, jak se v jakých situacích mají chovat, ale už tak dobře netušili, že tento Brazilec nepůjde vůbec zlomit.

Teixeira Prochazka sampion

Jiří Procházka analyzuje soupeře

„Teixeira byl těžký protivník. Byl těžký z hlediska mentální přípravy. Za svou kariéru jsem bojoval už s celou řadou borců, kteří byli silnější nebo rychlejší, ale Glover se nedal vůbec zlomit. Jeho mysl byla pořád ve hře,“ uvedl Procházka v pořadu The MMA Hour.

„I když jsem ho několikrát trefil a on čelil několika kritickým momentům, tak se vždy hnal dopředu. Myslím si, že tohle byl jeden z těch absolutně nejodolnějších soupeřů, jakým jsem kdy čelil,“ prozradil.

A aby Jirka ukázal, jaký je chlap, nechal se ve zmíněném interview slyšet, že by se vůbec nebránil dát Teixeirovi druhou šanci. Samozřejmě prý ale bude záležet hlavně na UFC.

„V první řadě bych nabídl odvetu Gloveru Teixeirovi a potom bych rád bojoval s Janem Blachowiczem. Domnívám se, že je Jan druhým nejvíce nebezpečným bojovníkem v žebříčku. Hned za mnou,“ pronesl Procházka.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.