top fight logo export web
jiri prochazka cormier zapas

Jiří Procházka prozradil, kdo je v polotěžké váze UFC nejtěžším soupeřem

Polotěžká váha UFC se hemží mnoha bojovníky, kteří se chtějí ucházet o titul Jiřího Procházky. Který z nich je ale nejsilnější?

Český samuraj zavítal jako host do nového pořadu 1:1 Sport Show, kde se rozhovořil o své nadcházející titulové obhajobě. Místo konání sice nebylo potvrzeno, ale stále platí, že by si UFC Jirku nejvíce přálo vidět na lednovém turnaji v Brazílii. Ta je domovem jeho předchozího a zároveň jeho nadcházejícího soupeře.

Jiří Procházka o odvetě

„Impuls k odvetě přišel ze strany UFC, pro kterou je tento zápas zajímavý. A lidé ho chtějí vidět. Řekl jsem: ‚Proč ne?‘ A souhlasil jsem. Navíc dobře věděli, že jsem se svým titulovým duelem nebyl spokojený, což jim hrálo do karet,“ rozpovídal se Procházka.

K odvetě ho vede velká osobní motivace. Zlepšit svůj předchozí výkon a ukázat, že je skutečnou jedničkou polotěžké váhy. Mezi soupeři se totiž údajně nenachází větší a komplexnější hrozba, než jakou představuje právě Glover Teixeira.

Prochazka Teixeira
Jiří Procházka v titulovém souboji

„Nahecoval jsem se a položil jsem si otázku, co je pro mě opravdová výzva. Tou je překonat tohoto člověka ve všech rovinách. Jak wrestling, tak zem, tak postoj. A v zápase dominovat. Nikdo z ostatních zápasníků není na takové úrovni ve všech věcech jako Glover,“ přiznal Procházka.

„Možná tam jsou lepší postojáři, ale nikdo není tak komplexní bojovník s takovým nastavením mysli, jako má právě Glover. To jsem dosud neviděl. Nad takovým člověkem bych rád zvítězil čistě, jasně a bude mi ctí dát mu příležitost. První souboj byl totiž buď panna, nebo orel,“ uzavřel český bojovník, jenž brzy oslaví své třicáté narozeniny.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!