top fight logo export web
jiri prochazka teixeira zraneni 1

Jiří Procházka reaguje na zranění, kvůli kterému se vzdal titulu

Jiří Procházka s těžkým srdcem přiznává, že se vážně zranil a čeká jej delší pauza.

Do Jirkovy první titulové obhajoby chyběly ve své podstatě jen dva týdny. Fanoušci byli nedočkaví, ale teď je jisté, že z velkého čekání nakonec nic nebude. Bojový byznys si vybral svou daň a český samuraj si během jednoho z tréninků poranil rameno.

„S velkým zklamáním musím oznámit, že na UFC 282 nebudu obhajovat svůj pás. Při dokončování přípravy na obhajobu titulového pásu v polotěžké divizi UFC jsem se na tréninku v Las Vegas zranil. Poranil jsem si rameno a je nezbytná operace, která mě odstaví minimálně na 6 měsíců.

S vědomím této informace jsem se rozhodl, po konzultaci s vedením UFC, že z důvodu tohoto časového omezení nebudu brzdit polotěžkou divizi a titul uvolním.

Pro titul šampiona UFC si půjdu hned, jak mi doktoři dají zelenou do zápasu. Půjdu si pro ten pás a získám ho, nehledě na to, kdo ho bude aktuálně držet! Vždy bylo pro mě to nejdůležitější ukazovat ty nejlepší výkony a porovnávat sám sebe s těmi nejlepšími.

Nechť se teď ten nejlepší ukáže, kdo tam je. Do půl roku jsem zpátky a ten titul si vezmu, ať už ho bude držet kdokoliv. Omlouvám se svým fanouškům, přátelům, rodině, kteří si koupili vstupenky a plánovali cestu do Las Vegas, aby mě podpořili, moc to pro mě znamená. Chci se omluvit i Gloverovi… Vítězství!” informoval sám Jiří Procházka skrze své sociální sítě.

Je to nejhorší zranění, jaké kdy UFC doktoři viděli

Procházka je ve své zprávě ještě velmi optimistický. Jinou informaci ovšem veřejnosti prezentoval lodivod organizace Dana White.

„Jiří se zranil. Je to nejhorší zranění, jaké kdy doktoři v UFC viděli. Je to skutečně hrozné! Vyžádá si to operaci a dlouhou rekonvalescenci,“ sdělil ve stručnosti americkým mediím.

„Prozatím to vypadá, že si zranění vyžádá roční pauzu,“ doplnil Whitea renomovaný novinář Brett Okamoto. „Podle UFC se Jirka sám rozhodl, že se z respektu k ostatním bojovníkům v divizi vzdává titulu šampiona…,“ podotýkal.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!