top fight logo export web
Smith Teixeira Prochazka

Jiří Procházka? S ním půjdu já, žádný Teixeira, věří nový vyzývatel

Jiří Procházka by měl dávat pozor. UFC mu podle výpovědi Anthonyho Smithe hodlá pozměnit titulové plány.  

Původně měl dostat Jirka pro výběr soupeře volnou ruku. Dokonce i natočil video, ve kterém souhlasil s tím, že dá Gloveru Teixeirovi odvetu, jen aby všichni viděli, že je český samuraj šampionem právem. Tyto plány by ale ještě dle výpovědi Anthonyho Smithe mohly být pozměněny.

„Ano, Jirka zmínil odvetu s Gloverem, ale vidíte snad někde, že by se do ní UFC hnalo? To v žádném případě. Vím to a bylo mi řečeno, že se čeká na vyústění mé bitvy s Magomedem Ankalaevem,“ prozradil Smith portálu MMA Fighting.

Jiří Procházka si musí počkat (?)

„Ví se to už dlouho. Můj fight s Ankalaevem je o post nového titulového vyzývatele. Jsem přesvědčený, že vítěz tu šanci bez ohledu na okolnosti dostane,“ řekl muž s přezdívkou „Lví srdce“, který tak prakticky vyřadil Glovera mimo hru.

jiri prochazka odveta zapas ufc titul

Dalším důkazem nám má být i show, kterou Smith v zápasech předvádí. Údajně nikdy nenudí.

„Poslouchejte, Ankalaev má nudné zápasy. To se o mně říct nedá. Já měl jeden nudný fight z padesáti. Velmi pochybuji, že bych tu šanci proti Procházkovi nedostal. Pro diváky by to bylo velmi atraktivní utkání,“ věří čtyřiatřicetiletý Američan, jenž má na kontě 36 výher a 16 porážek.

Tímto proslovem se vracíme zpátky na začátek. Smith se možná jen snaží vzbudit pozornost a ještě trochu zamotat hlavu Whiteovi, ale pravdu má v jedné věci – zatím nic oficiálně potvrzené není.

Duel, který by mohl ještě trochu zamíchat kartami polotěžké váhy, se uskuteční 30. července v Texasu. Ankalaev se Smithem pravděpodobně otevřou hlavní kartu večera.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.