top fight logo export web
jiri prochazka tornado

Jiří Procházka vzal lopatu do ruky a pomáhal odklízet škody po ničivém tornádu

Takhle se chová šampion! Aniž by se tím Jiří Procházka chlubil na sociálních sítích, bez váhání vzal lopatu do ruky a vlastnoručně šel odklízet škody, které napáchalo ničivé tornádo minulý týden na jihu Moravy.

Jirka neváhal ani vteřinu. Když se dozvěděl o problémech, které kamarádovi z Moravské Nové Vsi tornádo způsobilo, hned v pátek mu vyrazil na pomoc s partou dalších 10 kamarádů. Tornádo vesnici úplně zpustošilo. Bylo potřeba opravit poničenou střechu.

“Nic takové jsem nikdy neviděl. Zažil jsem v Japonsku nástup hurikánu, kde to se vším lámalo, ale tohle? Tady jsem to sice nezažil osobně, ale viděl jsem ty následky. Byl to masakr! Opravovali jsme střechu. Půlka vesnice byla lehce pošramocená a druhá byla totálně zničená. Náměstí, kostel, stromy, to všechno bylo strašně ostrouhaný. Kámoš byl ještě docela v pohodě, tomu to odneslo půlku střechy. Makali jsme na tom celé odpoledne v pátek, končili jsme asi v deset večer a pak ještě v sobotu. Co bylo potřeba, to jsme udělali. Co jsem viděl náměstí, kostel, stromy, to všechno bylo strašně ostrouhaný.”

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.