top fight logo export web
Joanna Jedrzejczyk se chce vratit do UFC

Joanna Jędrzejczyk: Chci se vrátit a znovu bojovat v UFC!

Joanna Jędrzejczyk byla několik měsíců v důchodu, než dostala chuť znovu bojovat. Nyní uvažuje o návratu a chce opět zatopit soupeřkám ve své divizi UFC!

Bezprostředně po své prohře KO ve druhém kole se Zhang Weili na UFC 275 letos v červnu nechala rukavice v oktagonu a řekla komentátorovi Danielu Cormierovi, že se připojí k jeho ‚lize‘ a odejde.

V další fázi se Jędrzejczyk soustředila na pozici ambasadorky pro propagaci UFC a pomáhala začínajícím bojovníkům. A přestože je s touto prací spokojená, bývalá šampionka ve slámové váze přiznala, že přemýšlí o dalším fightu!

Joanna Jedrzejczyk konec vyjadreni
Joanna Jedrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk zvažuje návrat

„Proti Weili jsem sice prohrála, ale když si to vezmu s odstupem času, byla jsem v té nejlepší formě. Tato prohra mě zkrátka zlomila psychicky, ale já jsem se neměla vůbec za co stydět. Byla jsem připravená nejlépe, jak jen jsem mohla. Za to děkuji především svému týmu,“ uvědomila si po půlroční pauze.

„Asi jsem se zbláznila, ale dělala jsem tento sport 19 let. Prostě mi chybí. Kontaktovala jsem vedení UFC a promluvila jsem si se svým týmem. Myslím, že vyřešíme všechny náležitosti a do klece se znovu podívám,“ neskrývá Joanna, že jí MMA zkrátka chybí.

Její dosavadní bilance je 16-5! Poslední dvě prohry s Weili Zhang zapříčinily odchod do důchodu. Dvakrát také prohrála s Rose Namajunas, poprvé v roce 2017, v 2018 byla odveta. I tak je ale její skóre parádní a byla by škoda ho nenavýšit.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!