top fight logo export web
Joanna_Jedrzejczyk

Joanna Jedrzejczyk prozradila, proti komu by měla při svém návratu bojovat

Pomalu se na ni zapomíná, ale ona se ještě nevzdává. Údajně si plánuje dojít pro pás šampionky.

Bývalá vládkyně slámové váhy Joanna Jedrzejczyk si po velmi dlouhé odmlce hodlá opět naplánovat trasu do nitra oktagonu. Kdy k tomu dojde, to zatím přesně neví, ovšem slíbila, že to bude v první polovině nového roku 2022.

„Spousta lidí už na mě zapomněla, ale já jsem stále součástí UFC. Možná jsem se propadla v žebříčku, nicméně v něm hodlám opět vystoupat,“ vyhlásila polská bojovnice, jíž jsme naposledy v kleci mohli vidět v březnu 2020, když na body prohrála s tehdejší šampionkou Weili Zhang.

A Zhang už nyní není šampionka, dvakrát ji přemohla Rose Namajunas. Proto se nám zde skvěle rýsuje scénář týkající se odvety.

Joanna Jedrzejczyk se vrací do UFC!

„Já a Weili to musíme rozjet znova. Nevidím zde žádný jiný fight, který by dával větší smysl. Už se mi nechce déle čekat, pojďme se domluvit na nějakém konkrétním termínu!“ pobídla se Jedrzejczyk, která čeká na to, až ji UFC osloví.

Weili Zhang věří, že si k Namajunas najde cestu i potřetí. I když se trilogie v případech, kdy to máte 0-2, příliš nedávají, ona plánuje svými výkony natolik oslnit, že nakonec UFC nebude mít jinou možnost, než ji vyhovět.

Joanna Jedrzejczyk ufc relax penize

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.