top fight logo export web
prochazka teixeira walker

Johnny Walker předpovídá odvetu Procházka vs. Teixeira: Strach Jirku nakonec zlomí

Johnny Walker evidentně není velkým fanouškem Jiřího Procházky, a proto mu ani do jeho příštího zápasu vůbec nevěří.

V první řadě je třeba připomenout, že je Johnny velký řečník, který se už jednou do Procházky navezl. Bylo to v momentě, co český šampion uveřejnil, že svoji první obhajobu rozhodně nepodnikne na půdě soupeře – tedy v lednu v Brazílii, kam jej UFC původně tlačilo.

Walker se tehdy objevil a hned se opřel do Procházky, že je srab a že se bojí mocného vlivu brazilského publika. Teď z něj však vylezlo, že ačkoliv se Jirka brazilskému publiku vyhnul, tak stejně prohraje.

Jiri Prochazka v UFC
Jiří Procházka

V odvetě Procházka prohraje

„Myslím si, že Jirka prohraje, protože je takový plachý. Bojí se, co mu Glover provede, a proto s ním nechtěl bojovat v Rio de Janeiro. Tamní atmosféra by ho úplně pohltila, a i když by prohrál, ukázal by, že je aspoň chlap. Takhle prohraje a uřízne si akorát posměšky a ostudu,“ nebral si servítky Walker v interview pro Middle Easy.

Jak podle něho bude zápas probíhat? „Myslím si, že má Glover tvrdší úder, větší odhodlání a mnohem pokročilejší zem. Již posledně měl vyhrát. Jediné, co nyní musí udělat, je to, že se nedopustí chyby. Minule ji udělal, a proto prohrál. Teď potřebuje být více profesorský a měl by to dotáhnout do úspěšného konce. A jestli vyhraje na submisi, body nebo KO, na tom nezáleží. Doufám však, že vyhraje,“ uveřejnil Walker.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!