top fight logo export web
Jon Jones zůstává mimo hru, Dana White má pro titulový boj náhradníka

Jon Jones: Mé úspěchy v UFC nikdo nepřekoná. A osobně se postarám, aby to bylo ještě lepší

Na kontě má čtrnáct úspěšně vyhraných titulových bitev, díky čemuž v rámci UFC drží absolutní prvenství. Tuto sérii navíc plánuje ještě rozšířit.

Jon Jones je velkým zápasníkem, kterého ale také bohužel doprovází spousta kontroverzností. Vedle svého skvostného bojového počinu se dostal do čtyřech potyček se zákonem a několikrát ho také stíhala antidopingová agentura USADA, čímž své výkony v kleci hodně snižoval.

Ať už je to ovšem jakkoliv, v historických zápisech UFC Bones je, a to mu nikdo nevezme. Je to nejdéle vládnoucí šampion polotěžké váhy, který porazil všechny možné vyzývatele, jež mu začali dýchat na záda. A nyní se o něco podobného prý pokusí i ve váze těžké.

„Těším se na tuto novou etapu, kterou budu chtít potvrdit roli absolutní světové MMA jedničky. Myslím si, že už teď nikdo mé úspěchy v rámci polotěžké váhy nepřekoná. S přispěním Boží vůle se ještě postarám o to, abych tu laťku nastavil tak vysoko, že už ji nepřekoná vůbec nikdo,“ uvedl dobře nabuzený Jones.

Těžká váha každopádně již nebude otázkou dovedností, ta je do větší míry i otázkou štěstí, čehož si je Jon moc dobře vědom. „Vím, že stačí jedna rána a můžete jít spát. Takhle to tady chodí. Proto si dávám na čas, abych byl pořádně mentálně i fyzicky připraven,“ okomentoval svůj další návrat do klece.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.