top fight logo export web
jon jones ufc vzkaz

Jon Jones navnadil termínem návratu i jménem soupeře. Má jít o velkou věc!

Jon Jones opět prolomil mlčení a tentokrát už začíná mluvit vážně. „V létě se vrátím!“ slíbil fanouškům, a dokonce i oslovil UFC, aby mu dalo konkrétního soupeře.

Jak se dá věřit člověku, který o svém návratu mluví už více než rok a doposud se k němu ještě neodhodlal? Tuto otázku si dozajista pokládá většina fanoušků, všechny však sám bojovník ujišťuje, že nyní konečně přišla jeho chvíle.

„Urovnal jsem si myšlenky a jsem připravený zase jednat. Boj je tím, co mám v krvi, a jsem si jistý, že mě čeká ještě spousta úspěchů. Pojďme s nimi začít!“ navnadil Jones skrze své sociální sítě.

Ani tato reakce nám ještě příliš neodhalila, Jonův nový trenér Henry Cejudo ale už ano. Ten prozradil, že před pár dny s bývalým šampionem polotěžké váhy vedl telefonní hovor, v němž mu byly uvedeny důležité podrobnosti.

„Dámy a pánové, Jones se vrátí, to je to hlavní. A co jsem tak slyšel, zvažuje mé doporučení, aby to bylo už v červenci. To je víceméně i datum, které si původně plánoval i on sám. Teď pouze jedná s UFC, zdali mu tento termín schválí,“ prozradil Cejudo ve svém podcastu.

A tím to zdaleka nekončí. Protože je šampion těžké váhy Francis Ngannou mimo hru a Stipe Miocic doposud na žádnou bojovou pobídku nekývnul, rodí se nám tu i lukrativní souboj.

„Jones si přeje v době Ngannouovy absence bojovat se Stipem Miocicem. Sám Stipe moc dobře tušil, že se k němu Jones řítí, a proto na něj čekal. Jsem přesvědčený, že si oba dva přejí proti sobě bojovat. Brzy se dočkáme podrobností, věřím, že tohle už konečně dopadne!“ navnadil Cejudo.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.