top fight logo export web
jon jones telo forma

Jon Jones o své formě: Jsem přesně tam, kde jsem chtěl být

Jonu Jonesovi už nic v oficiálním návratu nebrání. Po více jak dvou letech příprav na přesun do těžké váhy hlásí optimální formu.

Byla to vskutku dlouhá doba, během níž se situace ohledně „Bonesova“ návratu měnila jako na houpačce. V posledních měsících ale došlo k rozuzlení a spory mezi bývalým šampionem a UFC byly zažehnány.

Jon Jones následně tvrdil, že jen vyčkává na správnou příležitost, aby mohl učinit svůj comeback. „Nechci se vrátit dříve, dokud nebudu stoprocentně vědět, že jsem plně připravený,“ říkával. A ten moment právě nastal.

Mnohými přezdívaný nejlepší MMA bojovník celé historie se pravidelnými tréninky a posilováním dostal do jím považované optimální formy. Některé útržky ze své práce sdílel na svých sociálních sítích a jen potvrdil, že si už brzy dojde pro pás šampiona těžké váhy.

„Nyní se nacházím přesně tam, kde jsem potřeboval být. Nemůžu se dočkat, až se za pár měsíců věci konečně rozeběhnou,“ navnadil Jones, jehož bude čekat duel se Stipem Miocicem.

Termín sice oficiálně potvrzen nebyl, ale všichni počítají ještě s letošním rokem. A sám Dana White stihl navnadit, že by do hry mohl být vhozen i pás pro dočasného šampiona. Tím pádem by se pak vítěz mohl těšit na sjednocující bitvu s Francisem Ngannouem, který se aktuálně léčí po operaci kolenních vazů.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!