top fight logo export web
d8a270437285c0451cf9c81b745b550a03caf2fa

Jon Jones pokračuje ve svém živlu, další test poukázal na stopy steroidů v jeho těle

Stále dokola ta stejná písnička a my už víme, že jinak to prakticky ani nebude. Hrdina z UFC 232 Jon „Bones“ Jones se opět jednou dostavil před antidopingovou kontrolu, jejíž výsledky nepotěšily ani jeho, tak ani všechny jeho fanoušky.

Celým jménem Jonathan Dwight Jones je jedenatřicetiletý rodák původem z Rochesteru, jenž poslední léta podstupuje jeden test za druhým a možná také bojuje tak trochu sám se sebou.

Chvíli před UFC 232, které bylo právě kvůli jeho pozitivnímu nálezu jen týden před hvězdným eventem přesunuto z Nevady do Kalifornie, byly Jonesovi v těle nalezeny stopy chlorodehydromethyltestosteronu, což je přesně ta látka, kvůli níž si „Bones“ pobyl patnáct měsíců mimo hru.

Jon Jones pokračuje ve svém živlu

Nové testy, jež pro změnu neprováděla USADA, nýbrž VADA (Voluntary Anti-Doping Agency), poukazují na další „neobvyklý nález“. Vzorky, které byly odebrány předposlední den minulého roku, nás odkazují na 33 pikogramů turinabolu.

Na dané téma se několikrát vyjádřil i současný šampion těžké váhy Daniel Cormier. Ten projevil svou nespokojenost slovy: „Kdokoliv se teď utká s Jonem, ten si může být jistý, že chvíli před zápasem bude v jeho těle nějaký nález. Vždy nad vámi bude mít nějakou výhodu a vy se s tím musíte smířit.“

Vzhledem k tomuto zjištění se začalo spekulovat, zdali bude v ohrožení Jonesův příští duel, jenž je v plánu 2. března 2019, kdy se má postavit proti Anthonymu Smithovi. Prozatím se verdikt komise přiklání k tomu názoru, že látky, jež Jon kdysi užíval, zůstanou v jeho těle několik let, a tak není důvod, aby byl znovu trestán. Čas nám však napoví, jestli tomu nakonec nebude jinak.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!