top fight logo export web

Jon Jones pomohl zachránit lidský život

Od bojové hry se sice distancuje, a tak alespoň tráví čas tím, že se pokouší stát lepším člověkem.

Poté, co Jon Jones dříve pomáhal komunitě spravit protesty zdecimované město Albuquerque, jsme se s šampionem polotěžké váhy UFC mohli vidět znovu, tentokrát při aktu, v němž šlo o záchranu lidského života.

Jones byl součástí skupinky, která našla na zemi ležícího člověka, jenž prakticky nejevil známky života. Jak se později ukázalo, muž byl silně dehydrovaný.

„Tohoto muže jsme tenkrát našli ležet uprostřed louky, trpěl těžkou dehydratací,“ popisoval šampion.

„Skupina upřímně věřila, že jsme mu zachránili život. Bylo to úžasné, všechny ženy a všichni muži jsou hrdinové,“ dodával Jones a jako důkaz přikládal vyobrazené snímky.

Fanoušci na Twitteru samozřejmě chtěli znát i podrobnosti, a tak jim Jones vysvětlil: „Když jsme toho muže našli, odvlekli jsme ho do stínu ke stromu, kde jsme ho donutili vypít čtyři flašky vody. Taky jsme mu dali kousnout hotdogu, než jsme odešli.“

Následně ještě doplnil: „Určitě se sám sebe nesnažím vykreslit jako nějakého hrdinu. Upřímně jsem více hrdý na mou skupinu. Některé z mladších dětí dnes dostaly cennou lekci.“

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.