top fight logo export web
Cormier překvapil: Jones si vydělává stejné peníze jako Khabib, víc si nezaslouží!

Jon Jones prozradil, s jakým soupeřem se při svém návratu do UFC chce střetnout

Po posledních prohřešcích Jones cítí, že toho má hodně svým fanouškům co vracet. A proto slíbil, že se vrátí.

Jeho comeback se uskuteční již pod taktovkou těžké váhy, kde se pokusí zaútočit na titul šampiona. A bude-li mu dána ze strany vedení příležitost, hned ve svém prvním zápase v nové divizi by rád vyzval vítěze bitvy Ngannou vs. Gane.

„Hodlám se neustále zlepšovat. Cítím, že toho mohu světu ještě dost co nabídnout, a proto pro mě konec (v MMA) není žádným řešením,“ reagoval Jones na dotazy svých fanoušků.

„Nejvíc mě zajímají borci, co spolu budou příště bojovat o titul (tedy Francis Ngannou a Ciryl Gane). Chtěl bych toho lepšího z nich,“ odpovídal.

Vzhledem k tomu, že je bývalý šampion polotěžké váhy už rok a půl mimo hru, dalo by se říct, že nabral přesně tolik svalové hmoty, kolik potřeboval, aby získal patřičné sebevědomí.

„Při svém přesunu do těžké váhy jsem chtěl mít jistotu, že budu vážit stejně nebo dokonce víc jak Francis. Trpělivost je tím klíčem,“ odhaloval Jones, jenž by se do klece tedy mohl vrátit přibližně koncem jara či začátkem léta příštího roku.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.