top fight logo export web
jon jones vezeni zatceni

Jon Jones reaguje na uniklé video ze zatčení a posílá vzkaz fanouškům

Bývalý šampion polotěžké váhy rozhodně nebyl nadšený, když se na veřejnost dostalo celé video z jeho zatčení.

Jon „Bones“ Jones je už jakousi MMA bojovou ikonou, která za svou kariéru dosáhla takových úspěchů, které minimálně v rámci té polotěžké váhy jen tak nikdo nepřekoná.

Bohužel ovšem je s tímto bojovníkem také spojována velmi neblahá série událostí, které se týkají domácího násilí, drog, alkoholu, střelby ze zbraně, ale také dopingu. Vesměs vše, co si dokážete jenom představit.

V září minulého roku byl Jones uveden do Síně slávy UFC, což vyšel oslavit do barů Las Vegas, a když se následně vrátil do hotelu, pohádal se se ženou. Údajně mělo dojít i k násilí, kvůli čemuž byla přivolána policie, která si Jonovo chování natočila. A toto video nyní s odstupem času spatřilo světlo světa.

„LOL, doufal jsem, že se to video za ten čas někde ztratilo,“ reagoval Jones, jakmile si prakticky celá MMA komunita mohla prohlédnout jeho chování.

Trvá ovšem na tom, že se za tu dobu změnil. „Ty doby, kdy jsem pil a nechoval se tak, jak jsem se měl chovat, jsou dávno pryč. Jsem dostatečně moudrý, abych věděl, kde jsem dělal chyby, které už nehodlám nikdy opakovat,“ informoval o změnách ve svém životě.

„Alkohol je už mou minulostí. Je to stará kapitola mého života a já se těším na tu novou, kdy budu usilovat o to, abych se stal šampionem těžké váhy UFC. Pořád věřím, že toho mám světu stále tolik co nabídnout,“ napsal na svých sociálních sítích.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.