top fight logo export web
Usman: Jon Jones? Aktuálně na planetě není lepší MMA zápasník, než jsem já

Jon Jones rozhodl! Toto je soupeř, kterému chce při svém návratu čelit

Mnohými označovaný nejlepší MMA zápasník planety si už vybral soupeře, kterému by chtěl při svém návratu čelit.

Když Jon Jones na konci minulého roku promluvil o svém comebacku, fanouškům dal k dispozici dva potenciální termíny. Jedním byl duben, druhým červenec. K oběma se údajně váže nějaká mimořádná událost, proto takový rozestup.

Jelikož je už vesměs duben zaplněn, tento termín do úvahy nepřipadá. Druhý ale zůstává volný a volný je i soupeř, na něhož si Jones momentálně ukázal.

„Nejlepší těžká váha všech dob vs. nejlepší polotěžká váha všech dob. Kdo by to rád viděl? Já jsem pro!“ oznámil „Bones“ skrze svůj Twitter, čímž jen vyslyšel zájem mnohých fanoušků, kteří volají po jeho duelu s bývalým těžkotonážním šampionem Stipem Miocicem.

Tento zápas dává smysl hned z několika důvodů. Kromě toho, že budí velkou pozornost, by se navíc mohl konat o titul dočasného šampiona. Na regulérního mistra divize Francise Ngannoua totiž čeká operace kolenních vazů, kvůli čemuž bude několik dlouhých měsíců mimo hru. S trochou štěstí se vrátí na konci současného roku.

„Miocic volá po Jonesovi. To je fight, který si přeje a do kterého je ochoten jít. Doposud ale nevíme, jaké je stanovisko samotného Jonese, proto se tou věcí zatím nemůžeme zabývat,“ reagoval přibližně před měsícem Dana White, který nyní už konečně zná odpověď, a tak může začít jednat.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.