top fight logo export web
spann reyes jones

Jon Jones si kopl do chudáka Reyese a radí mu ukončit kariéru

Kariéra Dominicka Reyese se rozpadá. Od doby, co se střetl s Jonem Jonesem, má na kontě čtyři prohry v řadě.

Vše to začalo přitom velmi slibně. V UFC se objevil zprvu nenápadný „Destroyer“, který zde vyhrál šest zápasů v řadě. Vysloužil si tím titulovou příležitost proti slavnému Jonu Jonesovi a dle mnohých ho na body porazil, ačkoliv to rozhodčí viděli jinak.

Toto „sporné“ rozhodnutí ovšem ovlivnilo Reyesovu další část kariéry. Jako kdyby se přes zmíněnou prohru nedokázal přenést, pořád mu ležela v hlavě a on se nemohl plně soustředit na další zápasy, které jej čekaly. Ve všech totiž prohrál, třikrát za sebou dokonce na KO/TKO.

Jon Jones a jeho reakce

„Tak hlavně, že si myslí, že mě porazil,“ reagoval Jon Jones na další Reyesovo klopýtnutí, které tentokrát přišlo po rekordních 80 vteřinách, co jej trefil a uspal Ryan Spann.

„Pardon, vše se mu to akorát vrací jako bumerang. Byl to Dominick, který všude na veřejnosti tvrdil, jak je nejlepší a jak mě porazil. Já se tedy divím, že to nikde nedokázal,“ kopnul si do svého starého oponenta, který se momentálně musí cítit na dně.

„Každopádně se nechci chovat podle. Nechť si Dominick myslí, co jen chce. Snad bude po tom KO v pořádku… Má rada k němu? Ať si to srovná v hlavě, anebo ať odejde do důchodu. Jinou možnost nemá,“ vyhodnotil Jones při konverzaci s fanoušky na sociálních sítích.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!