top fight logo export web
Gable Steveson

Jon Jones si vybral svého nástupce, ten oslnil na olympijských hrách v Tokiu

Olympijské hry přinesly velké množství zajímavých příběhů a pro fanoušky bojových sportů byly samozřejmě ty nejzajímavější spojené s ringem nebo žíněnkou v olympijské hale v Tokiu.

Právě zde získal zlatou medaili teprve jednadvacetiletý Americký zápasník Gable Stevenson. Pouhých šest a půl vteřiny jej přitom dělilo od prohry ve finále s Gruzíncem Petriašvilim.

Mladík z Minnesoty si zlatou medailí zajistil místo v teamu pro Mistrovství světa 2021, ale ihned po olympijském šampionátu tuto výsadu odmítl. Potvrdil tak, že je otevřený čelit dalším výzvám, jako je zkouška v universitním týmu amerického fotbalu Minnesota Golden Gophers nebo angažmá ve WWE, kde bude čestným hostem na akci SummerSlam.

Pro ambiciózního mladíka je nejlákavější cestou UFC. Dana White má rád borce se zajímavým příběhem a velkou fanouškovskou obcí. Gable splňuje obojí a navíc se nechal slyšet, že jej kariéra v MMA láká.

Gable Steveson chce do UFC

„Rozhodně jsem fanoušek boje. Kdo by nechtěl být nejdrsnějším chlapem na planetě? Kdo by nechtěl držet pás UFC? Mám zlatou medaili a jsem ten nejlepší zápasník na světě. Proč bych tam nechtěl jít a nechtěl se stát tím nejdrsnějším šampionem UFC v těžké váze?!“

Talentu Stevensona si všiml i historicky nejmladší šampion UFC Jon Jones. Ten držitele zlaté placky pozval do svého tréninkového kempu. Bones, který stále koketuje s návratem a ovládnutím těžké váhy, může mladému svěřenci předat obrovské množství zkušeností a opravdu jej vytesat v budoucího šampiona. Gable si je toho vědom a srší sebevědomím.

„Věřím, že s mými dovednostmi jsem schopný nasát vše potřebné v krátkém časovém období a do osmnácti měsíců být šampionem UFC. Můžu ovládnout těžkou váhu!“

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.