top fight logo export web
0afaa174be53fe5ef77683ced2c26348d46de092

Jones: 95 % soupeřů mě vždy před duelem uráží, žádný z nich ale nikdy nevyhraje

Thiago Santos je dalším z velké řady bojovníků, kteří dostali příležitost tváří v tvář čelit Jonu Jonesovi a spolu s ním se tak utkat i o ten nejvyšší klenot, jaký divize polotěžké váhy nabízí. Během své propagace zápasu se ovšem brazilský válečník opřel do Jonesova osobního života. Znamená to, že si zadělal na pořádném problému?

„Neprokázal jsem svému soupeři nic jiného než respekt, ale zase se jednou podívám a zjistím, že on o mně ve všech titulcích kydá s*ačky. 95 % všech mých soupeřů se před zápasem naváželo do mého života, ani jeden z nich ale nikdy nevyhrál. Kdo je připravený na 6. července?“ odpovídal Jones na kritiku, která se k němu dostala.

Duel s Thiagem Santosem se uskuteční 6. července. Po tomto fightu se údajně Bones postaví ještě proti dvěma soupeřům (v tuto chvíli to nejvíce vypadá na Lukeho Rockholda a Johnnyho Walkera) a následně se přesune do těžké hmotnostní kategorie, kde bude chtít vzít zlato současnému šampionovi Danielovi Cormierovi.

„Myslím si, že mám před sebou ještě tři zápasy v divizi polotěžké váhy, než se přesunu výš. Johnny je plný sebevědomí mě zničit, tak nebude od věci, když mu srazím hřebínek, Thiagovi taktéž, no a pak je tu ještě Luke Rockhold, který řekl, že je mou největší noční můrou. Tak uvidíme, jak se to vyvine,“ potvrzoval Jones.

Závěrem se vyplatí připomenout, že i Bones tuší, že by nemohl pokoušet štěstí donekonečna. V současné chvíli uvedl jedno jméno, které by mu mohlo nejvíce zavařit. „Bojovat s Danielem Cormierem v polotěžké a těžké váze je velký rozdíl. Těžká váha je jeho domovem, má na to přesnou stavbu těla. Kdyby uměl využít své tělesné předpoklady, byl by mi v tuto chvíli asi největší hrozbou,“ uzavíral jedenatřicetiletý Newyorčan.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!