top fight logo export web

Jones a nejlepší ze všech? Jeho s*ačky se nepočítají, stejně tak jako ty Armstrongovy, uvedl trenér Cormiera

Čestní atleti si své úspěchy ponechají a těm podvodníkům jsou naopak odebrány. Alespoň takto to platilo v případu kdysi slavného cyklisty Lance Armstronga, který musel celou svou blyštivou sbírku kvůli dopingu zase odevzdat. Jon Jones sice nic vracet nemusel, ale i tak se dle slov trenéra Daniela Cormiera jeho s*ačky nepočítají. Ten podklad je u něho v porovnání s Armstrongem totiž stejný.

Zajímavostí na tom všem je, že ať už se kdokoliv teď s „Bonesem“ utká, bude mít jistotu, že mu chvíli před zápasem bude objeven nějaký nález. Jsou tu tací jako Anthony Smith, jimž to nevadí, protože i tak věří ve své schopnosti, ale pak tu máme i tu druhou skupinku lidí, které to přijde značně nespravedlivé.

Daniel „DC“ Cormier se s Jonem utkal ve dvou případech a bohužel ani v jednom nevyhrál. Jedna výhra byla Jonesovi odebrána právě kvůli pozitivnímu nálezu USADOU, avšak ty problémy se s ním nesou tak dlouho, že by mu těch úspěchů mělo údajně být odebráno mnohem více.

„Pro mě osobně je Daniel nejlepším pound-for-pound zápasníkem celé historie. Úspěšně obhájil svůj pás v těžké váze a nikdy v ní neprohrál ani kolo. To, že má za sebou dvě porážky proti někomu, kdo si s sebou nese temnou minulost, se nepočítá. Proč by také mělo?“ svěřoval se Mendez, trenér současného šampiona váhové kategorie do 120 kilogramů.

Podobně jako spousta ostatních lidí, i kouč Cormiera věří, že když se někdo více než dvakrát prokazatelně proviní proti pravidlům, přičemž ta látka v něm stále ještě přebývá, pak nemůže být považován za nejlepšího zápasníka všech dob.

„Podíváte-li se do historických tabulek, najdete tam zmínku o Armstrongových sedmi titulech z Tour de France? Ne, nenajdete. A víte proč? Protože jeho sračky se nepočítají. To stejné platí i v případě Jona. Sportovci dělají všechny možné věci, aby vyhráli,“ vysvětloval.

Podle jeho tvrzení jsou lidé pro úspěch udělat cokoliv. A totéž bohužel platí i o UFC. „Tak už to chodí, lidé pro slávu a peníze dělají různé věci. Bohužel kvůli tomu ztrácím víru v tuto společnost. Kazí si tím jméno. Podle mého si tím více škodí, než pomáhají,“ dodal na adresu hvězdné organizace Mendez.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.