top fight logo export web
838c8b9b24d5b46ca87c5935a8aa88d4e65913d0

Jones: Dřu tvrdě, aby se o mně mluvilo jako o nejlepším zápasníkovi UFC i sto let po mém odchodu

Stát se naprosto nejlepším je snem každého profesionálního zápasníka, ale abyste tento sen mohli naplnit, musíte mu obětovat úplně všechno. Téhož názoru se drží Jon „Bones“ Jones, jenž plánuje zakončit MMA kariéru s úctyhodnými padesáti výhrami.

„Dřu tvrdě, aby se o mně mluvilo jako o nejlepším zápasníkovi UFC i sto let po mém odchodu,“ odpovídal Jon Jones na otázky svých fanoušků, kteří se zajímali o jeho další plány. Ty mimo jiné v blízké době zahrnují také Thiaga Santose a duel na UFC 239 (6. července).

„Myslím si, že padesát výher bez jediné porážky je pro mě reálných. Rád bych si sáhl až na naprostý vrchol, jaký představuje takový Floyd Mayweather. Přeju si, aby si lidé zapamatovali mé jméno, až tu nebudu. Chci se prezentovat jako jeden z nejdominantnějších zápasníků celé historie sportu,“ doplňoval jedenatřicetiletý lamač kostí z New Yorku.

V současné době se říká, že se pod křídly UFC ukrývají dvě hvězdy, které se řadí na absolutní vrchol žebříčku smíšených bojových umění. Jednou z nich je Khabib Nurmagomedov (27-0-0) a druhou z nich je Jon Jones (24-1-0). Ani jeden zde doposud nenašel konkurenci. The Eagle však velmi pravděpodobně ukončí kariéru, až se jeho skóre zastaví na třiceti výhrách.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!