top fight logo export web
a31fd3d6c6223d54bf10b29e2a4cbfaab54f0620

Jones navrhuje Cormierovi: Chceš dokázat, že jsi právoplatným šampionem šampionů? Tak pojď a vyzvi mě!

Ačkoliv má před sebou Jones zápas na UFC 235, kde bude hájit svůj pás polotěžké váhy proti Anthonymu Smithovi, stále mu nic nebrání v tom, aby si vyšlapával cestičku k závěru oné dlouho vyčkávané trilogie s Danielem Cormierem.

Bones v současné chvíli navrhuje, aby se zápas číslo 3 neuskutečnil v té nejtěžší hmotnostní kategorii, jak se původně plánovalo, nýbrž pod záštitou divize polotěžké váhy, kde momentálně kraluje on.

„Cormier je rozená těžká váha, to je jeho místo. Nikdy jsem neřekl, že není právoplatný šampion divize do 120 kilogramů, pouze jsem poukazoval na to, že mu nikdy nepatřil můj pás z mé kategorie,“ vysvětloval dnes již jedenatřicetiletý rodák z New Yorku.

„Takže co mu navrhuji? Pokud si opravdu DC myslí, že ten můj pás měl někdy být jeho, může přijít za mnou a zkusit si ho vybojovat. Budeme hrát na mé půdě a já budu tím, kým jsem teď – nejdominantnějším zápasníkem polotěžké váhy celé historie,“ pokračoval. 

Jon Jones je opravdu neústupný a na svém rozhodnutí trvá. Ještě než kvůli dopingu zmizel na rok a půl ze scény, byl šampionem polotěžké váhy. O ten titul ovšem nikdy nepřišel v boji, ale logicky se v době jeho absence musel k někomu přesunout. A tím dalším byl Daniel Cormier.

„To jsou holá fakta, já o ten pás nikdy nepřišel. Nikdy! Prostě ho dostal. Takže mu navrhuji, pokud chce opravdu smést všechny pochyby, že byl právoplatným šampionem šampionů, aby mě vyzval a dokázal to,“ uzavřel „Bones“, který se tímto proslovem viděl na stupínku vítězů už i po UFC 235, jež se bude konat 2. března v Las Vegas.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!