top fight logo export web
c9397f954c40b955e9849b947744b6284bc2e350

Jones se plánuje stát Mayweatherem UFC: Myslím si, že 50 výher bez porážky je pro mě reálných

Porovnávat box a MMA je jako srovnávat jablka s hruškami, avšak má-li opravdu někdo naději vyhrát ve světě smíšeného bojového umění rovnou 50 zápasů, a to navíc bez jediné (klasické) porážky, pak je to právě Jon Jones.

Když Dana White říkal, že historie UFC nikdy nepotkala takovou výjimečnou a zdatnou osobu, určitě nemluvil jen tak do větru. Jonny Bones je bossův velký oblíbenec, a proto se ani není čemu divit, že je v té kauze ohledně dopingu na jeho straně.

Jon Jones se přitom drží svojí verze a říká, že je nevinný, což by měly potvrzovat i pravidelné testy, které současný šampion polotěžké váhy podstupuje i dvakrát týdně. Vše si navíc hradí z vlastní kapsy.

V rámci svého posledního tažení, jež se konalo v lasvegaské T-Mobile Areně na UFC 235, kde „Jonny boy“ ukořistil již svůj 24. skalp kariéry, se pak tento postrach MMA nechal slyšet, že chce přepisovat historické tabulky nejen UFC, ale rovnou celého světa.

„Je mi sice už 31, ale stále věřím, že to nejlepší ze mě ještě přijde. Rád bych se dostal na samotný vrchol slávy, jaký představuje Floyd Mayweather. Rekord 50-0 je naprosto úctyhodný, a to je také i můj cíl,“ uvedl Jones pro TMZ Sports.

Na kontě newyorského rodáka je nicméně také jedna porážka, která přišla po nelegálních úderech lokty v roce 2009 v souboji s Mattem Hamillem. I když se jedná o jakousi černou skvrnu na jinak bezchybném zápasovém rejstříku, nikdo (včetně Dany Whitea) ji za neúspěch nepočítá.

„Pravdou zůstává, že jsem nikdy nebyl poražen v boji. Ani o svůj pás polotěžké váhy jsem nepřišel v boji, vzali mi ho. To jsou dvě rozdílné věci,“ vysvětloval Jon, z čehož logicky vyplývá i další otázka – bude někdy třetí duel s Cormierem? „Daniel ví, že já si proti němu už nic dokazovat nepotřebuju, teď je řada na něm,“ reagoval, ačkoliv on sám by proti nebyl. „Rád bych dal fanouškům to, co chtějí vidět.“

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!