top fight logo export web
ff89f943329d0e320c55b40cb895b8a4fab3ce08

Jonesova pohádka o nevinně se s úspěchem nesetkala, Smith mu o to víc teď chce čelit

Navrátilci Jonu Jonesovi stále nemůže přijít většina lidí po tom dopingovém skandálu na jméno. Jedním takovým je i Anthony Smith, který se během své kontroverzní výpovědi do newyorského borce pořádně opřel. 

Od doby, co „Lionheart“ porazil Volkana Oezdemira na UFC Fight Night 138 (28. října), se nemluví téměř o ničem jiném než o jeho nenávistí k Jonesovi. Bývalému šampionovi z polotěžké váhy byl odebrán titul hlavně kvůli tomu, že se provinil proti dopingovým předpisům. 

Když byla pak do světa vyslána zpráva, že se „Bones“ předčasně vrací, nemohla to pochopit většina lidí. On sám to odůvodňoval tím, že USADA přeci chyby nedělá, a kdyby dělala, pak by mu původní čtyřletý trest nemohla takto zkrátit. 

Anthony Smith má nejvyšší ambice

Toto prohlášení mu však Smith vůbec nebere. „Myslím si, že to je pěkně ukecaný podvodník, a i jeho to štve, protože je to pravda!“ nerozpakoval se s ničím při své výpovědi. „Dvakrát ho suspendovali za to, že bral výkon podporující látky!“ zlobil se. 

A navíc teď podle něj při svém návratu jeví až přehnaně vysoké sebevědomí. „Podívejte se na mě. Bojoval jsem s Volkanem nebo Shogunem a ani na jeden duel jsem nebyl připravený. Ani jsem nepípnul. Já mám tři výhry za pět měsíců, on tři za pět let,“ odůvodňoval. 

Nechybělo ani rýpnutí do UFC. „Věřím tomu, že kdyby Jones nebyl místní oblíbenec, nezachází se s ním jako v rukavičkách. Já tu jezdím po prdeli, abych něčeho dosáhl, a jemu stačí být ‚očištěn‘ po několikaleté pauze a hned zápas o titul? Tak kde to jsme?“ ptá se… 

I tak mu bylo jasné, že mu odpověď nikdo neposkytne. „Nemám žádný problém s tím říkat pravdu a ani nevím, jestli je důvod se k tomu ještě vyjadřovat. Jon je zpátky a ví, že si ho najdu. Jednoho dne přijde moment, kdy mi bude muset čelit. A až ta chvíle nadejde, pak ho ztrestám,“ uzavřel.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!