top fight logo export web
82bf1554e98699e9d36a3fc82bbae07c4879a9ce

„Jonny Bones“ má dalšího vyzyvatele. Ten přichází ze střední váhy a slibuje mu těžké KO

Bývá logické, že je o souboje s těmi nejlepšími vždy největší zájem, avšak v případě nového vyzyvatele ze střední váhy tu postrádáme jakoukoliv logiku. Kdysi výjimečný zápasník, který ukončil jinak rekordní šestnáctizápasovou sérii Andersona Silvy, se nyní hlásí o slovo v boji o titul ve vyšší hmotnostní kategorii.

Řeč není o nikom jiném než o Chrisovi Weidmanovi, který se na malinký okamžik připojil do Diazova odpočinkového kroužku, jenž se nesl na vlně zeleného dýmu. Jak jinak byste si totiž mohli vysvětlit tvrzení, které předurčuje tvrdé KO někomu, kdo vlastně nikdy poražen ještě nebyl a navíc je považován za nejlepšího bojovníka v celé historii UFC.

„Jon Jones je na mém radaru již dlouho,“ říká Weidman v živém rozhovoru pro TMZ Sports. „Monitoruji ho už od chvíle, co na body porazil Daniela Cormiera. Vždy jsem si představoval, že bych proti němu bojoval. Je to živý člověk z masa a kostí, určitě se dá porazit,“ pokračoval, načež se tázající dočkali i odpovědi, když je zajímalo, jak by zápas dopadl. „KO, jinak to nevidím, srazil bych ho na kolena a vzal si jeho pás,“ dodal muž, který prohrál čtyři duely z posledních pěti. Všechny čtyři byl přitom on sám knokautován.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!