top fight logo export web
jorge masvidal ufc

Jorge Masvidal má jasno, jak dopadne válka mezi Usmanem a Covingtonem

Bývalý dvojnásobný titulový vyzyvatel má poměrně jasno, jak dopadne velmi vyhlížená válka mezi Usmanem a Covingtonem.

Velterová váha nám sice v poslední době nějak překypuje kvalitou, přesto se zde nachází dva bojovníci, kteří celý zbytek z toho papírového hlediska převyšují. Jedná se o borce, kteří se spolu nyní utkají v odvetě.

V prvním zápase se mohl radovat nigerijský šampion Usman, který svou práci už před dvěma lety považoval za dokončenou. Dana White byl však jiného názoru a již tehdy si chrochtal, že v životě dost možná neviděl lepší souboj. I od odvety si tedy hodně slibuje.

Jak ovšem tento druhý fight proběhne? Bude v něm mít Covington šanci odčinit své prvotní zaváhání? Jeho bývalý přítel i týmový parťák v jedné osobě o tom dost pochybuje.

„Pokud se ten zápas bude držet v postoji, a to si myslím, že ač to jsou oba wrestleři, tak bude, pak by to měl Kamaru opět vyhrát,“ řekl svůj názor Jorge Masvidal.

„Já prostě vidím Usmana jako dominantnějšího zápasníka. Díky své ohromné stavbě těla ho Covington nestáhne na zem, a kdyby přeci jen stáhl, tak ho tam prostě neudrží. A Usman má už dost dlouhé a tvrdé ruce, aby si s Colbym v postoji poradil. Musí se jen ustavičně hnát dopředu a zkracovat distanc, pak si dojde pro ukončení před limitem,“ predikuje prostřednictvím ESPN MMA.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Bojové sporty živě

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Vyberte 3 000,- Kč hned.