top fight logo export web
masvidal gamebred

Jorge Masvidal své titulové ambice může stále naplnit, stačí mu jedna výhra

Dana White už ví, co bude s Masvidalem. Je to tak velké jméno, že mu k boji o pás stačí jedna výhra.

Ve velterové váze to pomalu začíná vřít. Pokud Khamzat Chimaev přemůže Natea Diaze, bude se dožadovat své šance. O tu nicméně již teď volá Jorge Masvidal a zanedlouho se jistě ozve i Colby Covington.

Prozatím nicméně platí, že jako první půjde na řadu Kamaru Usman, který si s novým šampionem Leonem Edwardsem střihne odvetu (v jeho případě dokonce již trilogii).

„Víme, že je Jorge nyní jak urvaný ze řetězu. Co se Edwards stal šampionem, touží bojovat o titul. Svůj původní výrok ale nehodlám měnit. Je hloupost, aby nyní bojoval o pás, když má tři prohry v řadě. Momentálně si na konto musí připsat aspoň jednu výhru, abychom jeho žádost znova zvážili,“ uvedl Dana White.

jorge masvidal zazemi rvacka

Šéf UFC zároveň nevylučuje, že by do hry časem nemohl být vhozen pás pro dočasného šampiona. Za předpokladu, že nyní Kamaru Usman přemůže Edwardse, tak se údajně vydá do polotěžké váhy za Jiřím Procházkou. To by znamenalo, že by následně ve veltru nějaký čas nemohl obhajovat.

„Tyhle věci řešíme vždy, až nastanou. Čistě teoreticky vám mohu říct, že takovýto scénář (ohledně dočasného pásu) není vyloučený. Máme zde Chimaeva, máme zde Masvidala, Burnse, brzy i Covingtona, něco bychom určitě dokázali vymyslet. Prozatím ale platí to, že je šampionem Edwards. Už jednou byl ten člověk podceňován a víte, co se stalo. Podruhé bych to již nedoporučoval,“ trval na svém White.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!