top fight logo export web
aldo_tip

José Aldo a důchod? Manažer reaguje na spekulace

Co José Aldo prohrál svůj zápas na UFC 278, začalo se mluvit o tom, že jeho kariéra končí.

Aldo je jedním ze stabilních bojovníků, kteří se i po více než deseti letech věrných služeb v UFC stále drží na špičce žebříčku. Bohužel pro brazilského veterána, nyní se octil v bodě, kdy nemůže překlenout tu pomyslnou linii, aby se opět mohl stát šampionem.

Dříve ho zastavili Holloway či Volkanovski, později Yan. Nyní to byl Dvalishvili. Zejména tato poslední prohra, která přišla 20. srpna, se na bojovníkovi podepsala.

„José za mnou přišel a řekl mi, že tohle byl jeho poslední pokus získat titul. Hádá, že je konec, končí kariéru,“ sdělil mediím Dvalishvili, jenž se stal Brazilcovým posledním katem.

Podobných zpráv postupně jen přibývalo. Někteří dokonce Alda přestali brát jako aktivního bojovníka, až se náhle vynořil jeho manažer Ed Soraes, který uvedl věci na pravou míru.

„José nekončí. Ano, tahle porážka pro něho byla těžká přijmout, ale stále se chce vrátit. Ve skutečnosti už pro něho připravujeme plány, aby se mohl účastnit turnaje UFC 283,“ řekl Soraes.

UFC 283 se má shodou okolností konat v Brazílii. Čistě teoreticky by zde Aldo mohl chytit novou slinu, anebo se s kariérou rozloučí před domácím publikem. Tak či tak to vypadá, že se s ním uvidíme ještě jednou.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!