top fight logo export web
jose aldo legenda

José Aldo: Boj s YouTuberem bych odmítl, zesměšňuje to práci skutečných bojovníků

Všichni bojovníci si jdou za penězi, když mají možnost, jen takovému Josému Aldovi jde více o hrdost.

Bývalý šampion pérové váhy se zahleděl na trend dnešní doby, který určují převážně internetové celebrity. Takoví lidé mají hojnou základnu fanoušků a ta své idoly následuje, ať už jdou kamkoliv. Netřeba asi podotýkat, že momentálně se většina YouTuberů ráda představuje v boxerském ringu.

Stejnou cestou se rozhodli jít oba bratři Paulové, přičemž toho mladšího z nich, tedy Jakea, bude zanedlouho čekat boxerský souboj s bývalým šampion velterové váhy UFC Tyronem Woodleym. Pro mnohé by byl takovýto zápas splněným snem, pro jiné je to ovšem degradací sportu.

„Nepopírám, i já sám mám rád box, ale nikdy bych nešel do nějakého směšného duelu proti YouTuberovi,“ svěřoval se José Aldo, když měl říct svůj názor ohledně současných trendů.

„Mám nějakou čest, a proto bych nemohl vstoupit do zápasu, který zesměšňuje práci skutečných lidí, kteří se v bojových sportech několik let pohybují. Kdybych tedy i já třeba jednou přešel k boxu, chtěl bych pouze nějaké velké jméno, šampiona, abych se proti němu mohl předvést, nikoliv nějaké děcko bez dovedností,“ poznamenával.

I tak by to ale nemohl přijmout zadarmo. „Abych se k boji s šampionem dostal, musel bych si nejprve v ringu něco odmlátit. Musel bych nejprve prokázat své kvality, abych si takto velký fight vůbec zasloužil,“ sdělil Aldo pro server BJ Penn.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.