top fight logo export web
57020fc0d7b40a04c9150811c5672711c8dd95bf

José Aldo chystá rozlučku, rok 2019 je jeho posledním v bojové kariéře

Někteří jej přezdívají nejlepším zápasníkem pérové váhy, druzí z něho mají jen srandu kvůli tomu, jak rychle padnul na špek McGregorovi, ovšem na konci dne stejně pravdou zůstává, že každý, kdo kdy vstoupil do klece, si zaslouží čestné uznání. Totéž platí i pro Josého Alda, který nám představil své plány o konci kariéry.

Zápasník, jemuž se přezdívá „Scarface“ (právě kvůli jeho jizvě na tváři, kterou si přivodil, když byl ještě roční dítě), prohlásil, že rok 2019 bude jeho poslední na poli bojové slávy. Půjde-li vše podle plánu, má před sebou tři zápasy, které by rád uskutečnil, než se odebere k pohodlí rodinného krbu.

José Aldo chystá rozlučku

„Mým snem je zakončit svou kariéru právě v Brazílii. Přesně tak, jak jsem to plánoval už o začátku,“ prozradil rodák z Manausu, téměř dvoumilionového města země, jež je proslulá svým fotbalem.

„Další, s kým se utkám, je Moicano (2. února na UFC Fight Night 144) a ihned na to bych rád zápasil na UFC 237 (11. května). Poslední, tedy třetí zápas, se bude konat někdy v druhé polovině tohoto roku,“ posvětil své plány.

Dle svého odhodlání by neměl v ani jednom výrazněji klopýtnout. „Jsem si jistý, že ať už si přede mě stoupne kdokoliv, nezažije nic příjemného. Chci vyhrát všechny z mých tří posledních fightů, což se mi také povede, tím si můžete být jisti,“ dodal odhodlaně.  

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!