top fight logo export web
Kevin Lee 2021

Jsem nejlepším bojovníkem do 75 kg, chlubí se Lee a čeká na vyzývatele, co se „nebudou bát“

Stačila jedna výhra a opět se v Kevinu Leem probudilo dávné sebevědomí.

„The Motown Phenom“ je UFC veteránem, jehož osud zavál do Khabibovy MMA organizace Eagle Fighting Championship.

Právě zde měl nyní o víkendu svůj debutový zápas, který svedl proti druhému UFC veteránovi Diegu Sanchezovi, jehož po třech kolech udolal na body. A výhru náležitě oslavil.

„Přesně tohle jsem potřeboval! Opět ukázat světu, čeho jsem schopen. Není lepšího bojovníka, než jsem já, pokud jde o tuhle novou divizi do 75 kg!“ naparoval se Lee, který vyloženě na takovouto změnu čekal.

Jak se totiž už v jeho aktivních dobách z UFC mluvilo, Kevin je člověkem, jenž je příliš velký na lehkou váhu (70 kg), ale příliš malý na váhu velterovou (77 kg). A Khabib, jenž se rozhodl udělat ve smíšených bojových uměních změnu, zavedl novou divizi do 75 kg.

„Tuhle novou divizi si odteď zamlouvám! Já jsem její král a nikdo v ní není lepší, než jsem já. Čekám na další vyzývatele. Schválně, kdo bude mít odvahu mi čelit! Nakopu vám prdel!“ burcoval detroitský bijec prostřednictvím portálu MMA Junkie.

Kdo se najde příště, to je zatím ve hvězdách. EFC stále sbírá kvalitní jména. Ve svých řadách má prozatím převážně ne příliš známé Rusy, což se asi dalo očekávat, jelikož jde původem o ruskou organizaci.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.