top fight logo export web
jake paul anderson silva 1

Jsem rozený pavoukobijec, směje se Jake Paul. Silvu čekají poslední dny života

Užijte si Andersona Silvu, dokud ještě můžete, zanedlouho ho totiž uvidíte naposledy, zaslal Jake Paul fanouškům jasný vzkaz.

Co byl jejich boxerský zápas oficiálně oznámen, začíná se budovat i jeho promo. To si vzal do své parády Jake Paul, který to umí více než dobře. Za pomocí trashtalku divákům opět slibuje kvalitní show a samozřejmě ukončení před limitem. Tentokrát ovšem nepůjde o jen tak ledajaké ukončení, toto KO má uzavřít celou dlouhou éru kdysi slavného brazilského „Pavouka“.

„Je mi to líto, přátelé, co máte rádi Andersona Silvu, ale bohužel se nyní střetne s tím nejlepším hubitelem škůdců na světě. Já jsem rozený pavoukobijec a 29. října toho vašeho pavouka zneškodním. Užijte si ho, dokud ještě můžete, má před sebou totiž posledních pár dní života,“ uveřejnil Jake Paul s velkou porcí sebevědomí.

Chápe, že v jeho prospěch bude hrát nejen věk, ale i ještě jeden důležitý faktor. „Můj příběh je takový, že jsem kluk, kterému málokdo věřil, ale já ten box měl vždy v sobě. Pokud máte nějakou věc v krvi, hned vám to jde lépe. A já jsem skutečný profesionální boxer, který do tří let bude boxovat o světové pásy. Už jednou jsem to predikoval a nikdo mi nevěřil, teď uvěříte,“ rozpovídal se na svém YouTube kanálu.

Důkazem nám je údajně i to, jak se jej každý „bojí“. „Hasim Rahman i Tommy Fury se ze mě posrali. Tento strach se šíří a mnoho lidí se mnou zápas odmítá. Proto jsem se rozhodl vydat do těch nejhlubších vod a pokusit se vyjednat zápas s Andersonem Silvou, jedním z nejlepších bojovníků v celé historii. Původně jsem mu chtěl čelit o něco později, ale když se mě všichni báli, přešel jsem k této zkoušce hned,“ vysvětlil.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!