top fight logo export web
Justin Gaethje Conor McGregor

Justin Gaethje hodnotí McGregorovu poslední prohru a dochází k překvapivému závěru

Justin Gaethje sám dlouhou dobu o zápas s McGregorem usiloval, ale dnes už ví, že by to pro něho byla velmi snadná záležitost.

Teď se asi musí spousta lidí, zejména Conorových fanoušků, chytat za hlavu a ptát se „Proč zrovna snadná práce?“ Odpověď je jednoduchá. Každý, kdo měl tu čest Justinovi čelit, a to dokonce přiznal i sám takový Khabib Nurmagomedov, řekl, že ještě nikdy od nikoho neinkasoval tak silné údery, zejména leg kicky. A to je právě zbraň, na níž Dustin Poirier udolal McGregora.

„McGregor je jenom troska. Myslím si, že mu jde víc o osobní život jak o nějaké zápasení. Patrně tráví moc času s přáteli a popíjí hodně sójového mléka, proto má tak křehké kosti. Kdyby bojoval se mnou, nepřežil by ani jedno kolo, ale to už je jiný příběh. Všichni víme, že když Conor tu šanci měl, tak ji odmítl. Moc dobře tušil, co by ho v boji se mnou čekalo,“ rozpovídal se Gaethje.

Že si slavný Notorious ovšem v boji s Poirierem zlomil nohu, to dodnes Justin nechápe. „Nedokážu si to vysvětlit, protože v té bitvě Dustin neudělal nic, čím by zapříčinil tu frakturu. Podle mě Conor na něco podobného není zvyklý a má vskutku tyhle slepičí nožky, které se snadno lámou,“ opřel se arizonský rodák do svého úhlavního irského nepřítele, kterého nyní zařadil na samotné dno lehké váhy.

„Podle mě už Conor není žádný velký bojovník. Vlastně váhám, jestli je to vůbec ještě nějaký bojovník. Teď už může mlátit pouze nějaké dědky v baru, protože je to jeho stupeň obtížnosti,“ dodal Gaethje pro ESPN.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Bojové sporty živě

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Vyberte 3 000,- Kč hned.