top fight logo export web
efc organizace

Kam se hrabe UFC, EFC je nyní nová perspektivní zastávka, pocítil na vlastní kůži Kevin Lee

Kevin Lee má v EFC za sebou první zápas, ale podmínky, náročnost a atmosféru v nové organizaci si nemůže vynachválit.

I když je na podobná přirovnání ještě vskutku velmi, velmi brzo, někteří lidé si je nemohou odpustit. Povětšinou to ovšem byli hlavně Khabibovi známí, ale teď se začínají objevovat i postavy mimo Orlův úzký kolektiv.

Jednou z takových je například Kevin „The Motown Phenom“ Lee, který měl tu možnost kdysi zabojovat o pás dočasného šampiona lehké váhy UFC. Tehdy mu zde dokonce náležela role jakéhosi černého koně divize, ale postupně svůj lesk ztratil, takže to vše skončilo tím, že mu organizace ukázala dveře a on přestoupil právě ke Khabibovi do EFC. A údajně neudělal chybu, ba naopak, přešel na dost vyrovnanou úroveň.

„Je to tu úžasné, naprosto úžasné!“ nemusel Lee skrývat své emoce během interview pro MMA Junkie, kde už vystoupil coby jako vítěz duelu s Diegem Sanchezem, kterého minulý víkend po třech kolech porazil v jednoznačném poměru na body.

„Jednak mi EFC skvěle zaplatilo, což je primární věc, se kterou jsou v UFC potíže, a jednak tu je také taková perspektiva, že tuto organizaci rozhodně nemůžete považovat za jednozápasovou zastávku,“ hodnotí budoucí vyhlídky nové MMA konkurence, pod jejímiž křídly se prozatím nachází hlavně fighteři ruské národnosti. Řady se však mohutně rozrůstají, například nedávno se EFC upsal i bývalý UFC šampion Junior dos Santos.

„Co se týká perspektivy, určitě je tato organizace vhodná pro spoustu mladých bojovníků. Dostane se vám skvělého proma, dobré výplaty i zářivé budoucnosti. Už teď tu jsou věci, které v UFC nenajdete, za což jsem velmi rád,“ dodal Lee, který si na výběr nového zaměstnavatele rozhodně nemůže stěžovat.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.