top fight logo export web
usman edwards ko zapas

Kamaru Usman odhalil, v čem Edwardse nejvíce podcenil

Stačilo pár sekund a Kamaru Usman by dnes slavil výhru na body. Chybné rozhodnutí ho však stálo pás velterové váhy UFC.

Jak nigerijský zápasník uvedl už po zápase, lidé si kolikrát neumí představit, jaká to je psychická zátěž, pokud jste šampionem.

Fanoušci od vás neočekávají jenom samé výhry, oni očekávají i něco extravagantního. A s touto myšlenkou vstupoval údajně i Kamaru do pátého kola duelu s Leonem Edwardsem.

„Věděl jsem, že vedu na body, ale vzadu v hlavě mi zněl nonstop hlas, abych se divákům pokusil doručit ukončení. Místo taktické bitvy jsem tedy šlapal na pedál a nekoukal se na hodiny, kolik zbývá času do konce zápasu,“ přiznával Usman v rozhovoru pro TMZ Sports.

„Tohle je prostě způsob, jakým já bojuji. Jsem tu pro lidi, chtěl jsem jim doručit ukončení a byl jsem sám ukončen. Podcenil jsem Edwardsovu kondici i sílu, kterou chvíli před koncem měl. Myslel jsem, že to budu já, kdo jeho úbytku energie využije…,“ drbal si hlavu.

„Nemá cenu však naříkat nad rozlitým mlékem. Byl to nádherný kop. Mohl jsem jít raději po takedownu a zápas si hlídat, to jsem ale neudělal. I tak věřím, že jsem stále světovou MMA jedničkou. Že jsem nejlepším zápasníkem planety. V odvetě to potřebuji jen dokázat,“ dodal Usman.

Kamaru není jediný člověk, který zažíval stres a tlak v pozici šampiona. Nemusíme chodit ani někam daleko do historie. Naprosto totéž přiznala i Amanda Nunes, která nechala všechny síly v bitvě s Juliannou Penou v prvním kole. Tak moc si šla kvůli kritizujícím fanouškům pro ukončení, že ve druhém kole ztrácela energii a pak padla.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!