top fight logo export web
usman edwards zapas titul

Kamaru Usman předvídá průběh své titulové obhajoby s Leonem Edwardsem

Již dnes v noci dojde v UFC k velkému rozuzlení. Vyrovná Kamaru Usman historický rekord Andersona Silvy?

Slavný brazilský Pavouk si na své konto dokázal v UFC připsat šestnáct po sobě jdoucích vítězství. Kamaru Usman, jenž válčí ve velterové váze, těch výher má patnáct. Všichni tedy víme, jak moc klíčová pro něho bude výhra v nadcházejícím zápase.

„Rekordy tu jsou od toho, aby se překonávaly. A jak už jsem jednou řekl, mým cílem je být tím historicky vůbec nejlepším MMA zápasníkem planety. Myslím si, že už teď jsem dost blízko, jen abych to potvrdil, budu do své sbírky muset přidat ještě druhý pás,“ uvedla „Nigerijská noční můra“ pro BT Sport.

V UFC doposud neporažený šampion tak připomněl, že se ve své hlavě již dívá za hranice své blížící se obhajoby. Jakmile se mu podaří vypořádat s Edwardsem, přesune se do polotěžké váhy.

Leon Edwards ufc mma 2021

„Nikdy ve své kariéře žádné soupeře nepodceňuji, ale osobně si myslím, že tohle pro mě bude krátká noc. Leon v poslední době nebyl příliš aktivní, možná nebude zahřátý, zato já jsem se dost posunul. Možná vyhraju na KO v prvním kole, možná až ve druhém, každopádně počítám s ukončením,“ uveřejnil Kamaru své plány.

A pak už jenom polotěžká váha tedy… „To je cíl, na který se zaměřuji. Osobně věřím, že s tím přesunem nebudu mít žádný problém, ale ještě dám raději na radu svých koučů. Musíme si být jisti. Byl by to mimořádný okamžik, kdybych vyhrál druhý mistrovský pás a zároveň načal historicky nejdelší vítěznou šňůru v UFC,“ zasnil se Usman.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!